mail@urok-ua.com

Виховний захід” Збудуймо Україну разом”

Виховний захід-тренінг з патріотичного виховання для розширення та поглиблення знань школярів про державні символи України;поповнить знання учнів історичними фактами про героїчну минувшину нашої країни.

Вікно перегляду документа

 • : Полинюк Віктор Васильович
 • : вчитель історії
 • : ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Житнівка
 • Виховний захід
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Виховний захід-тренінг “Збудуймо Україну разом” спонукає до активних та рішучих дій, до вивчення культурної спадщини нашого народу, шанувати історичне минуле. Чудовими є відгуки колег про Вашу роботу, тому можу лише додати, що такою розробкою обов*язково скористаюсь. Дякую!

 2. Не можна ,познайомившись з матеріалом Віктора Васильовича,не читати його знов і знов.Виховний захід заслуговує високої оцінки.Червоною стрічкою проходить головна тема -національно-патріотичне виховання молоді.Вчитель обирає у роботі власну модель -захід-тренінг .Вважаю,що вчитель досяг своєї виховної мети.Дякую.

 3. Віктор Васильович!Читаючи вашу розробку , була просто в захваті,видно , що зробленна велика робота.
  В системі виховної роботи проведення даних патріотичних заходів сприяє : актуалізації знань учнів про свою Батьківщину,привернення уваги учнів до культурної, природної і
  історичної спадщини Батьківщини,показати значення Батьківщини в житті кожної людини.

 4. Дуже розгорнутий конспект виховного заходу. Перечитуючи визначені цілі, перелік обраного обладнання, форми та методи роботи , відчувається титанічна підготовка до заходу – тренінгу. Найбільш актуальною є тема проведеної зустрічі. Дякую.

 5. На мою думку, дуже важлива та цікава тема для обговорення з учнями на годині спілкування. Автор досяг мети заняття, розповідаючи учням про державні символи нашої держави, її минуле, сформував в дітей уявлення про значення незалежності для нашої України. Спасибі за цікаву публікацію!