Використання кроссенсів на уроках української мови та літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: Використання кроссенсів на уроках української мови та літератури
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Авдіївська ЗОШ №6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасна освіта серед пріоритетних завдань виділяє особистісний розвиток дитини. Серед безлічі методів та прийомів цікавим є використання кроссенсів. Кроссенс, головоломка нового типу, має широкі розвивальні можливості: долучає дітей не лише до засвоєння інформації, а й до творчого процесу. Цей прийом можна використовувати на будь-якому етапі уроку.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дана робота містить гарні зразки двох кросенсів (для 9 та 10 класів) — прийому візуалізації навчального матеріалу. Вчителька детально описала, як розв’язати ці асоціативні головоломки. Дякую за практичний порадник.

  2. Учитель презентує способи використання кроссенсів на різних уроках. Головоломка нового типу розвиває увагу, пам’ять та логічне мислення. Методичний коментар допоможе вчителям опрацювати такий вид роботи. Дякую.

  3. Дуже цікаво і корисно навіть самому вчителю пограти у гру-головоломку “Кроссенс”. Дякую Вам,Раїсо Василівно, за те , що ви подали не лише приклади кроссенсів, а й розписали як треба розгадувати ці головоломки поетапно. Неодмінно візьму Вашу роботу за приклад, бо я ще новачок у цій справі.

  4. Сучасна головоломка сприяє розвитку логічного мислення, зацікавлює учнів, прищеплює любов до літератури. Вчитель надає не лише матеріал, а й методичний коментар, який знадобиться новачкам з даного питання. Дякую.

  5. Гарна робота. Добре, що ви дали не тільки сам кроссенс, а й пояснення щодо його використання та трактування. Згодна з вами, що цей вид роботи розвиває логічне мислення учнів. Дякую.