mail@urok-ua.com

Використання кроссенсів на уроках української мови та літератури

Сучасна освіта серед пріоритетних завдань виділяє особистісний розвиток дитини. Серед безлічі методів та прийомів цікавим є використання кроссенсів. Кроссенс, головоломка нового типу, має широкі розвивальні можливості: долучає дітей не лише до засвоєння інформації, а й до творчого процесу. Цей прийом можна використовувати на будь-якому етапі уроку.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
876

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дуже цікаво і корисно навіть самому вчителю пограти у гру-головоломку “Кроссенс”. Дякую Вам,Раїсо Василівно, за те , що ви подали не лише приклади кроссенсів, а й розписали як треба розгадувати ці головоломки поетапно. Неодмінно візьму Вашу роботу за приклад, бо я ще новачок у цій справі.

  2. Сучасна головоломка сприяє розвитку логічного мислення, зацікавлює учнів, прищеплює любов до літератури. Вчитель надає не лише матеріал, а й методичний коментар, який знадобиться новачкам з даного питання. Дякую.

  3. Гарна робота. Добре, що ви дали не тільки сам кроссенс, а й пояснення щодо його використання та трактування. Згодна з вами, що цей вид роботи розвиває логічне мислення учнів. Дякую.