mail@urok-ua.com

Виступ з теми: “Методика проведення інтелектуальних ігор”

Гра – є досить поширеною формою роботи під час занять та позакласних заходів. В своєму виступі, ми з колегою, намагалися досить чітко пояснити та показати специфіку роботи з інтелектуальними іграми. Також, було проведено науково – педагогічний аналіз сутності поняття «інтелектуальна гра», досліджено особливості гри, та розглянуто класифікацію інтелектуальних ігор. Робота під час групи, пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. В роботі висвітлено основні аспекти порушеного питання. Вихователі здійснили чималу методичну роботу над аналізом та вивченням інтелектуальних ігор. Дякую!

  2. Корисна презентація. Особливо сподобалось те, що матеріал є результатом колективного напрацювання. Колективна справа сприяє розвитку творчих сил, підвищує самооцінку педагогів та робить щоденну роботу творчою, якісною. Але, підкріпіть, будь ласка презентацію описом ігор. Буде цікавіше.

  3. Гарний матеріал, все розкладено по поличках, класифіковано, наведено приклади. Повчально та піізнавально було пригадати види ігор. Дякую!

  4. Така презентація є дуже корисною для сучасних педагогів, адже ми постійно на уроках та позакласних заходах використовуємо ігрові методи роботи. Автори презентації представляють специфіку роботи з інтелектуальними іграми. Надається аналіз поняття «інтелектуальна гра», вказано особливості гри та класифікацію інтелектуальних ігор. Напрацювання досить змістовне та цікаве. Особливо такий матеріал стане у пригоді найбільше тим вчителям, які працююють з даною методичною проблемою. Дякую!