mail@urok-ua.com

Виступ з теми: “Методика проведення інтелектуальних ігор”

Гра – є досить поширеною формою роботи під час занять та позакласних заходів. В своєму виступі, ми з колегою, намагалися досить чітко пояснити та показати специфіку роботи з інтелектуальними іграми. Також, було проведено науково – педагогічний аналіз сутності поняття «інтелектуальна гра», досліджено особливості гри, та розглянуто класифікацію інтелектуальних ігор. Робота під час групи, пройшла в доброзичливій та теплій атмосфері.

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
48

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Гарний матеріал, все розкладено по поличках, класифіковано, наведено приклади. Повчально та піізнавально було пригадати види ігор. Дякую!

  2. Така презентація є дуже корисною для сучасних педагогів, адже ми постійно на уроках та позакласних заходах використовуємо ігрові методи роботи. Автори презентації представляють специфіку роботи з інтелектуальними іграми. Надається аналіз поняття «інтелектуальна гра», вказано особливості гри та класифікацію інтелектуальних ігор. Напрацювання досить змістовне та цікаве. Особливо такий матеріал стане у пригоді найбільше тим вчителям, які працююють з даною методичною проблемою. Дякую!