mail@urok-ua.com

Вправи для швидкості читання

Немає необхідності доводити, що читання визначає і загальний розвиток дитини і успішність його навчання у школі.
Ми, дорослі, хочемо бачити своїх дітей з добре розвиненою мовою, швидко читаючими, швидко мислячими, з хорошою пам’яттю.
Ці завдання – досвід нетрадиційного підходу до проблеми навчання дітей якісному читанню. Вони допоможуть кожному школярику досягти по-спровжньому серйозних результатів.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Правила правопису. Наочний посібник Правопис ненаголошених , в коренях слівПрезентація
111 дидактичних ігор на уроках української мови Величезну пізнавальну активність на уроці стимулюють дидактичні ігри. Граючись, дитина краще сприймає, осмислює і запам'ятовує навчальний матеріал. Ви...
Таблиця для відпрацювання граматичних завдань з англійської мови Таблиця для відпрацювання завдань з граматикиI He She It You We They+ (affirmative)1 2 3 4 5 6 7– ( negative)8 9 10 11 12 13 14?(question)15 16 17 18 ...
67

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Так, доводити, що читання є важливим показником та посідає взагалі особливе місце в житті людини, не потрібно. Я завжди говорю своїм вихованцям, що від читання залежать успіхи і з інших предметів. Тому також користуюся такими вправами для вправляння швидкісного читання. А також практикую з 1 класу вести графік підвищення техніки читання, так як це стимулює учнів на досягнення кращих результатів.

  2. Добра добірка, обов’язково використаю в своїй практиці. А ще можна створити презентацію з веселими ілюстраціями, буде ще цікавіше.