mail@urok-ua.com

Вправи для швидкості читання

Немає необхідності доводити, що читання визначає і загальний розвиток дитини і успішність його навчання у школі.
Ми, дорослі, хочемо бачити своїх дітей з добре розвиненою мовою, швидко читаючими, швидко мислячими, з хорошою пам’яттю.
Ці завдання – досвід нетрадиційного підходу до проблеми навчання дітей якісному читанню. Вони допоможуть кожному школярику досягти по-спровжньому серйозних результатів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У запропонованій роботі — сімнадцять вправ для покращення якості читання вголос та одинадцять, які сприятимуть кращому читанню мовчки. Всі вправи є практичними порадами, якими мають скористатися діти та їхні батьки. Дякую.

  2. Вчителька підібрала вдалі вправи на розвиток артикуляції для чіткого вимовляння звуків та постановку дихання. Дійсно, використання таких вправ в щоденній практиці сприятиме покращенню результатів читання. Об’єм даних вправ можна розширювати. Дякую!

  3. Так, доводити, що читання є важливим показником та посідає взагалі особливе місце в житті людини, не потрібно. Я завжди говорю своїм вихованцям, що від читання залежать успіхи і з інших предметів. Тому також користуюся такими вправами для вправляння швидкісного читання. А також практикую з 1 класу вести графік підвищення техніки читання, так як це стимулює учнів на досягнення кращих результатів.

  4. Добра добірка, обов’язково використаю в своїй практиці. А ще можна створити презентацію з веселими ілюстраціями, буде ще цікавіше.