mail@urok-ua.com

Вправи для швидкості читання

Немає необхідності доводити, що читання визначає і загальний розвиток дитини і успішність його навчання у школі.
Ми, дорослі, хочемо бачити своїх дітей з добре розвиненою мовою, швидко читаючими, швидко мислячими, з хорошою пам’яттю.
Ці завдання – досвід нетрадиційного підходу до проблеми навчання дітей якісному читанню. Вони допоможуть кожному школярику досягти по-спровжньому серйозних результатів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
546

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Вчителька підібрала вдалі вправи на розвиток артикуляції для чіткого вимовляння звуків та постановку дихання. Дійсно, використання таких вправ в щоденній практиці сприятиме покращенню результатів читання. Об’єм даних вправ можна розширювати. Дякую!

  2. Так, доводити, що читання є важливим показником та посідає взагалі особливе місце в житті людини, не потрібно. Я завжди говорю своїм вихованцям, що від читання залежать успіхи і з інших предметів. Тому також користуюся такими вправами для вправляння швидкісного читання. А також практикую з 1 класу вести графік підвищення техніки читання, так як це стимулює учнів на досягнення кращих результатів.

  3. Добра добірка, обов’язково використаю в своїй практиці. А ще можна створити презентацію з веселими ілюстраціями, буде ще цікавіше.