Заняття – аукціон “Що я знаю про Батьківщину”

Заняття складено у цікавій і захоплюючій для дітей формі, розвиває критичне мислення, довготривалу пам”ять, колективізм та повагу один до одного!

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ми навчаємо учнів бути справжніми патріотами та любити свою Батьківщину, робити усе для її розквіту. Останній тур “Подарунок для любої Батьківщини” засвідчує про те, яким щедрим та талановитим є український народ. Дякую!

  2. Зацікавив нестандартний тип заняття-аукціон. Усі завдання на патріотичну тематику( навіть фізкультхвилинка).Гра проходила поетапно, розвивала критичне мислення. Гарний підсумок заходу. Дякую.

  3. Дуже динамічний та різноманітний захід. Вчителем використані сучасні тренінгові форми роботи з аудиторією, такі як клубочок, командна гра, захист групової роботи тощо. Всі етапи логічно поєднані та виходять один з одного, Гра може бути використана як у початковій так і у середній ланці школи. Дякую автору за задоволення, з яким я ознайомилась з його роботою!

  4. В даний час проблема формування громадянської позиції у сучасної молоді дуже актуальна. Виховання почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, гідності за свою країну займає при цьому центральне місце. Виховання зрілої гармонійної особистості неможливо без формування її світогляду, системи цінностей, загальної культури.
    Заняття – аукціон – є цьому підвердження. Автор дуже добре підібрала форми і методи роботи.Заняття на скільке ідеальне,що немає чого добавити. Браво автору.

  5. До заняття – аукціону уміло, професійно підібрані завдання для п яти турів. Найбільш феєричним сприймаю останній тур “Подарунок для любої Батьківщини”, який не тільки розкриває творчі здібності учасників команд, а й вчить доброті, формує патріотичні почуття.