Дослідження лікарської рослини учнями 4 класу: “Звіробій – рослина моєї місцевості.”

Тема дослідження: “Звіробій – рослина моєї місцевості.”
Пошук інформації про звіробій учнями 4 класу, дослідження цієї лікарської рослини, створення ілюстративної презентації.

Мета: збагатити знання про звіробій – лікарську рослину нашої місцевості. Ознайомитися з народними традиціями лікування цією рослиною. Вивчати правила збирання , сушіння та зберігання лікарських рослин, застосовувати набуті знання на практиці.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Безпосередньо стикаючись з предметами і явищами природи, діти набувають конкретні знання про неї, встановлюють деякі зв’язки між розвитком рослині і доглядом за ними. Все це позитивно впливає на розвиток мислення, створює основу для матеріалістичного світорозуміння.Тому проектно-дослідницька діяльність в школі є невідємною частиної виховної роботи.

  2. Дослідницька робота, яка передбачає діяльнісний підхід, завжди є дуже цікавою. Тема і мета зазначені дуже конкретно, визначені очікувані результати дають дитині мотивацію для роботи. Сама інформація про рослину розкрита дуже цілісно. Гарна реальна робота.

  3. В напрацюванні чітко подано зміст дослідження, його об”єкт, спосіб, мету, очікувані результати. Опис дослідження проілюстровано. Зібрано велику кількість навчального матеріалу, показано будову цієї рослини, інші назви, вказано місцевість, де росте звіробій….. Даже цікавий матеріал, який стане всім практикам -педагогам у нагоді.