super@urok-ua.com

Година спілкування “Кібербулінг або агресія в інтернеті” для учнів 8 – 11 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Година спілкування “Кібербулінг або агресія в інтернеті” для учнів 8 – 11 класів
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Бубнівська ЗОШ І – ІІ ступенів- філія

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В сучасному світі комп’ютер з Інтернетом став для дітей не лише інструментом для навчання та розваг, а й небезпекою. І все частіше батьки та педагоги стали помічати негативний вплив Інтернету на психологічне, емоційне і фізичне здоров’я дитини.

Метою даного заняття є забезпечити достатнє інформування дітей стосовно проблеми кібербулінгу, зменшити рівень негативного впливу Інтернету на психологічне, емоційне і фізичне здоров’я дитини, розширити та поглибити знання про безпечний Інтернет, навчити аналізувати інформацію з Інтернет – простору, розвивати вміння спілкуватися в соціальних мережах та чатах.

Година спілкування

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Такі години спілкування
    необхідно обов’язково проводити. Використаний інформаційний матеріал дуже сьогодні потрібен і учням, і вчителям,і батькам. Емоційності заходу надають відепрезентації. Дякую за роботу.

  2. Хоча тема розробки і сумна, але матеріал ( і розробка, і презентація створені на високому рівні). Ми, вчителі, багато чого не знаємо, що відбуваєтся в межах Інтернету, а з вихованцями треба гооврити про це, слухати уважно. Думаю, що така розробка стане у нагоді і класним керівникам, і батькам, і психологу. який працює у школі. Дякую за такий матеріал.

  3. Думаю, що завдяки такій виховній годині можна достукатися до дитячих сердець, показати учням можливість небезпеки для їхнього здоров*я через спілкування в соціальних мережах. Ця тема є дуже важливою, тому дякую за її висвітлення!

  4. На жаль, тема цієї роботи дуже актуальна, тому такі питання повинні розкриватися. В своїй роботі я також використаю Вашу розробку. Дякую за корисну роботу та висвітлені поради, які є такими необхідними!

  5. Сьогодні ви презентували дуже важливу тему для сьогоднішніх підлітків. Кожного дня ми з ними про це говоримо, а ви зуміли поєднати у своїй розробці цікаве, корисне і те, що що має дітей насторожити та вберегти. Дійсно, сьогодні ці порати потрібно розмістити в кожній класній кімнаті.

  6. Дуже важлива та актуальна тема. Така година спілкування вбереже не одну дитину від залякувань, цькувань, переслідування, насильства в інтернеті. Кінцеві поради вчителя потрібно розмістити на рівні дитячих очей у кожному класі і протягом місяця ними розпочинати кожен день. Щоб вивчили! Щоб знали! А ролик транслювати щодня під час перерв.