super@urok-ua.com

Інсценізація української народної казки «КОЗА-ДЕРЕЗА»

Автор публікації
Автор матеріалу: Інсценізація української народної казки «КОЗА-ДЕРЕЗА»
Посада: керівник гуртка дитячого театру
Місце роботи: ЗБОРІВСЬКИЙ РЦДЮТ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал буде корисним для керівників гуртків, вихователів, класних керівників початкових класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Дітям завжди дуже подобаеться інсценізація казок. Тому казку “Коза-дереза” сприймуть чудово .
    Багато ролей, є де розкрити таланти маленьких дітей. Гарний віршований сценарій.Дякую!

  2. Подорож у казку дуже захоплююча. Вона допомагає не тільки поглибити і розширити знання дітей, але і розвиває творчі здібності, уяву та любов до казок. Сценарій цікавий, продуманий. Думаю, що сценарій візьмуть на замітку не тільки вихователі дитсадків, але і шкіл.

  3. Діти і дорослі дуже люблять казки. А тим паче люблять їх інсценувати . Сценарій написан дуже цікаво . Гадаю ,що всі учасники отримали масу позитивного емоційного настрою .Інсценування казки дітьми формує естетичний смак; виховує волю;розвиває комунікативні якості особистості,пам*ять. Тому раджу проводити тиждень театру ,де діти разом з батьками будуть ставити інценовані казки .
    Дякую Вам за цю роботу

  4. Інсценізація казок завжди подобаеться дітям , цей вид діяльности сприяє розвитку творчих здібностей дітей і викликав інтерес до вивчення казак. Це ми можимо побачить з розорбки даного заходу. Дякую за цікавий матеріал.

  5. Вишукано підібрано костюми до театрального дійства. З досвіду знаю, що учні в захваті від подібної роботи. Їм подобається все: і драматизувати, і співати, і вести певну гру з залом. Буду користуватися даною розробкою.

  6. Ще раз впевнююсь в тому наскільки український народ талановитий!!!! Гарно проваедений захід, налаштований на веселощі з яких учні відкривають для себе багато цікавих виховних моментів. Пісенний матеріал доповнює інсценізацію. Дякую за розробку.

  7. Вивчаючи такий вид усної народної творчості як казка , учителі часто використовують прийом інсценізації. Діти дуже люблять такий вид роботи. І це ми бачимо із даної розробки заходу. Це сприяє розвитку творчих здібностей школярів. Дякую.

  8. Фото відразу налаштовують на позитивний лад. По них же й замітно, що все чудово вдалося. Такий дуже позитивний, яскравий і насичений сценарій з народними мотивами. Чудово підібрані пісні. Вчителька молодець. Дякую.)