mail@urok-ua.com

Інсценізація української народної казки «КОЗА-ДЕРЕЗА»

Даний матеріал буде корисним для керівників гуртків, вихователів, класних керівників початкових класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. Дітям завжди дуже подобаеться інсценізація казок. Тому казку “Коза-дереза” сприймуть чудово .
  Багато ролей, є де розкрити таланти маленьких дітей. Гарний віршований сценарій.Дякую!

 2. Подорож у казку дуже захоплююча. Вона допомагає не тільки поглибити і розширити знання дітей, але і розвиває творчі здібності, уяву та любов до казок. Сценарій цікавий, продуманий. Думаю, що сценарій візьмуть на замітку не тільки вихователі дитсадків, але і шкіл.

 3. Діти і дорослі дуже люблять казки. А тим паче люблять їх інсценувати . Сценарій написан дуже цікаво . Гадаю ,що всі учасники отримали масу позитивного емоційного настрою .Інсценування казки дітьми формує естетичний смак; виховує волю;розвиває комунікативні якості особистості,пам*ять. Тому раджу проводити тиждень театру ,де діти разом з батьками будуть ставити інценовані казки .
  Дякую Вам за цю роботу

 4. Інсценізація казок завжди подобаеться дітям , цей вид діяльности сприяє розвитку творчих здібностей дітей і викликав інтерес до вивчення казак. Це ми можимо побачить з розорбки даного заходу. Дякую за цікавий матеріал.

 5. Вишукано підібрано костюми до театрального дійства. З досвіду знаю, що учні в захваті від подібної роботи. Їм подобається все: і драматизувати, і співати, і вести певну гру з залом. Буду користуватися даною розробкою.

 6. Ще раз впевнююсь в тому наскільки український народ талановитий!!!! Гарно проваедений захід, налаштований на веселощі з яких учні відкривають для себе багато цікавих виховних моментів. Пісенний матеріал доповнює інсценізацію. Дякую за розробку.

 7. Вивчаючи такий вид усної народної творчості як казка , учителі часто використовують прийом інсценізації. Діти дуже люблять такий вид роботи. І це ми бачимо із даної розробки заходу. Це сприяє розвитку творчих здібностей школярів. Дякую.

 8. Фото відразу налаштовують на позитивний лад. По них же й замітно, що все чудово вдалося. Такий дуже позитивний, яскравий і насичений сценарій з народними мотивами. Чудово підібрані пісні. Вчителька молодець. Дякую.)