super@urok-ua.com

Інтегрований урок для 6 класу з української мови та літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок для 6 класу з української мови та літератури
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Синельниківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Синельниківської міської ради Дніпропетровської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує інтегрований урок з української мови та літератури у 6 класі, який проводить Величко Ірина Валеріївна, спеціаліст вищої категорії. Урок охоплює тему календарно-обрядових пісень літнього циклу та синтаксис простого речення. Основна мета – ознайомлення учнів з піснями, виховання пошани до народних традицій, повторення теоретичних відомостей з синтаксису, та розвиток уміння правильно інтонувати речення. Засоби навчання включають підручник, проектор, дидактичні матеріали. Хід уроку передбачає актуалізацію опорних знань, сприйняття нового матеріалу через групову роботу, аналіз поезій, роботу з синтаксичними конструкціями та творчі завдання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сподобався даний інтегрований урок з української мови та літератури. Діти отримали знання про календарно-обрядові пісні літнього циклу, повторили та узагальнили знання про деякі синтаксичні конструкції. Доречною була робота в групах. Добре проведений підсумок уроку. Але вважаю дуже об’ємним домашнє завдання. Дякую.

  2. На уроці проведено об*ємну, цікаву роботу. Більшу частину займає групова співпраця учні під час виконання творчих завдань. Вчитель приділяє увагу як навчальним , так і виховним аспектам. Проблемне питання спонукає до самостійного опрацювання матеріалу.

  3. Прекрасний урок на народознавчій основі – цікаві повідомлення про народні вірування і звичаї. Можна використати не тільки на уроках, а й у виховних заходах

  4. Дуже яскравий інтегрований урок. Діти познайомились з календарно-обрядовими піснями, читали їх, обговорювали, аналізували. Вдало застосована пошукова робота. Всі запропоновані групові завдання виявились цікавими і змістовними.