mail@urok-ua.com

Інтелектуально-розважальна гра “Ну, що б, здавалося, слова…” для учнів 8-11 класів

Розробка виховного заходу спрямована спонукати учнів до читання художньої літератури, прищеплювати любов до рідного слова, пробуджувати національну самосвідомість, сприяти вихованню любові до своєї Батьківщини, піднесенню патріотичного духу учнів.

Під час виховного заходу учні розширюють знання про українську мову, пісню, культуру, відомих українців, у дітей формується прагнення у до досягнення життєвих цілей. Учні усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі класних керівників загальноосвітніх шкіл.

Вікно перегляду документа

Презентація до заходу

Вікно перегляду презентації

  • : Попович Мирослава Володимирівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Інтелектуально-розважальна гра
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Під час такого заходу учні не лише проявляють знання з мови та вміння нею користуватися, а й поглиблюють знання про найталановитіших українців, слава про яких лине далеко за межами нашої Батьківщини. Робота змістовна, готова до використання.

  2. Одразу відчувається, що автор роботи – творча особистість. Дев”ять конкурсів, та ще й яких. В таких конкурсах учні із справжнім задоволенням візьмуть участь і виспівуватимуть слова калинової мови, неначе соловейки. Дякую!

  3. У мене сьогодні чудовий день – стільки цікавий робіт знайшла на сайті! Від вашої роботи отримала справжнє задоволення. Все гарно продумано, конкурси вдалі. Презентація – просто зразок, як треба працювати. Дякую і успіхів вам.