КНИЖКА-РОЗМАЛЬОВКА «ЗИМУЮЧІ ПТАХИ»

Автор публікації
Автор матеріалу: КНИЖКА-РОЗМАЛЬОВКА «ЗИМУЮЧІ ПТАХИ»
Посада: Вчитель історії, класний керівник 8 класу
Місце роботи: Дудчанське ЗОСШП

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал для учнів молодшого шкільного віку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подана презентація містить інформацію про птахів, що залишаються в нас зимувати, їх підгодівлю, про користь пташок, загадки про них. Розроблена з метою розуміння учнями, що птахи – наші друзі, їх необхідно оберігати, дбайливо ставитися до них. Таку наочність можна використовувати під час уроків, виховних годин, екологічних акцій. Дякую.

  2. Матеріал цікавий і спрямований на діяльність (розмальовування) Та в роботі вказано, що це презентація учнів 8 класу для учнів молодшого віку. Але ж не зрозуміло, з якою мотивацією, чи з якою метою виконувалася робота. Мабуть доречно було б додатково описати структуру проекту.

  3. Матеріал дійсно може зацікавити учнів молодшого шкільного віку, адже напрацювання є доступним для сприйняття. Діти краще ознайомляться із зимовими птахами за допомогою поданих ілюстрацій, за якими вони зможуть самі потім створити свої “шедеври”. Сподобалось те, що в матеріалі вміщено загадки про птахів, що стануть учням пізніше у пригоді, тому що за вказаними ознаками вони зможуть розпізнавати птахів. Любов до природи – це одне з найважливіших питань сучасності. Розмальовки є пізнавальними та корисними, в учнів буде гарна можливість ще більше пізнати світ живої природи.