super@urok-ua.com

Проект “Птахи, що приносять щастя”

Автор матеріалу: Проект “Птахи, що приносять щастя”

Це інформаційний проект, який дає можливість розширити та поглибити знання дітей про лелеку, спосіб його життя, значення для людини; а також формувати народний світогляд у процесі вивчення народних прикмет, вірувань, легенд; учити зв’язано висловлювати свої думки; переказувати прочитане; розвивати творчі здібності учнів, пізнавальні навички, критичне мислення, уміння працювати в команді та самостійно; виховувати інтерес, любов та повагу до улюбленого птаха українців – лелеку-оберіг, лелеку-символ.

Вікно перегляду документа

  • : Онищенко Олена Казимирівна
  • : Заступник директора з НВР
  • : Коростенська міська гімназія Житомирської області
  • Проект Птахи, що приносять щастя
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую за цікаву публікацію. Прекрасна анотація, в якій автор розкрила всі складові даної роботи. Цікавий сценарій захисту проекту у вигляді уроку – конференції. Вміло пов`язана і історія птахів, і географія, і душа народу, поезія, музика, відеоматеріали. Думаю, дана форма роботи цікава, в першу чергу, учням та має позитивне навчальне та виховне значення.

  2. Олено Казимірівно! Щиро дякую за проект, який є хорошим зразком проектної технології в початковій школі. Представлена робота – це інтеграція предметів, інформації та її джерел, видів та форм роботи, науково-пізнавального, краєзнавчого, літературного та музичного матеріалів. Все продумано, чітко вибудувано, опирається на життєвий досвід та відповідає віку дітей. Успіхів!

  3. Душевний, творчий проект про лелек. Грамотно складена розробка роботи. Крім загальноприйнятих очікуваних результатів і термінів, прописані навчальні предмети і консультанти. Пошуковий матеріал цікавий, особливо народознавчий. Спасибі.