mail@urok-ua.com

Конспект уроку-дослідження з української літератури для 6 класу. Тема: В. Нестайко «Тореадори з Васюківки». Аналіз поведінки героїв, їх вчинків. Характеристика улюбленого героя

Урок – дослідження за повістю В. Нестайка «Тореадори з Васюківки» (аналіз поведінки героїв, їх вчинків; характеристика улюбленого героя) побудовано з урахуванням програмних вимог до формування предметних та ключових компетентностей, а саме: учні читають, коментують, виокремлюють потрібну інформацію, аргументують свій вибір, здійснюють аналіз поведінки героїв твору(предметні компетентності); висловлюють судження про зв’язок прочитаного з власними життєвими спостереженнями, зіставляють специфіку розкриття теми в літературі й кіномистецтві (ключові компетентності).

На уроці застосовуються елементи інноваційних технологій : інтерактивні форми роботи (брифінг, інсценування) та прийоми розвитку критичного мислення (кола Вена, «займи позицію», сенкан, «шість розумних капелюшків»).

Робота на уроці сприяє вихованню в учнів високих моральних якостей.

Конспект уроку-дослідження

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1613

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ви підготували дійсно цікавий конспект уроку-дослідження. В конспекті було використано різні вправи, проте найбільше мені сподобалися : брифінг, інтернет-портал, а також “Шість мислячих капелюшків. Дуже цікаво було читати конспект уроку. Дякую.