mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Енергозбереження в житті людини

Мета: формувати уявлення про енергію, яка є джерелом для роботи всіх технічних пристроїв та механізмів; формувати розуміння життєвої необхідності зберігати енергію;

розвивати  уміння формувати думку про способи економного використання електричної; сприяти розвитку комунікативних навичок під час роботи; уміння вислуховувати думку інших,  доводити власні переконання;

виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища.

Тип уроку: засвоєння нових знань, умінь та навичок.

Основні методи та прийоми: словесні, фронтальна бесіда, розповідь, колективне обговорення, самостійна робота, робота в групах.

Обладнання: презентація до уроку або ілюстрації, анкета «Енергозбереження у нашому домі», таблиця, в якій потрібно вказати  позитивні й негативні сторони використання енергії.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
566

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Наталія Петрівна дуже захоплюючий конспект уроку, відповідно і урок на високому рівні, актуальна тема, самій було цікаво, деякі пораді візьму на озброєння, дуже багато перспективних напрямків, наприклад, сонячні батареї. Дякую.

  2. Наразі проблема енергозбереження розглядається в усіх країнах, тому необхідно звертати увагу школярів на можливість впроваджувати енергозберігаючі методи у життя, що й робить вчитель під час уроку. Сподобалась анкета щодо збереження енергії вдома.