Конспект уроку літератури рідного краю. Творча майстерня поетеси Раїси Артеменко
Автор публікації
Учитель української мови і літератури
Місце роботи: Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чутівської районної ради Полтавської області
Посада: Місце роботи: Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Чутівської районної ради Полтавської області
Маю три друкованих поетичних збірки “Доки живу – люблю…”, “Доки люблю – живу…”, “Мої дороги”, друкуюсь у періодичній пресі. Тому практикую проведення автоуроків. Працюю з школярами як автор , і як учитель. Цікаво мені – цікаво дітям. Деяка інтимність такого уроку дає можливість учням бути більш відвертими, розвиває думку, сприяє формуванню інтересу до літератури, розвивати творчі здібності учнів.
Вікно перегляду документа
Автор наданої роботи — однозначно талановита особистість. Але не варто було творчу майстерню оформляти структурою уроку, бо мета сформульована загальними фразами, далекими від теми; організаційний момент “перейшов” у актуалізацію опорних знань. Вважаю,можна було б дітей залучити до читання та аналізу поезій. Творчого Вам натхнення!
Вірші дійсно гарні, впевнена, знайдуть свого читача. Зустрічі з місцевими поетами необхідні для дітей, адже вони виховують, прищеплюють любов до поезії. Важливі періоди життя описано у даній поезії, читаючи, відчуваєш переживання автора.
Ви пишете гарні вірші, особливо сподобалися вірші про кохання. Помітно, що Ви самі пережили описані емоції, “відстраждали” кожен вірш. Гадаю, що це цікава практика для учнів – зустріч з поетом. А урок-ескіз чудова ідея, хоча по-суті усі конспекти уроків – це свого роду ескізи, адже під час проведення уроків ми їх видозмінюємо дещо. Дякую Вам за творчість, лише з творчим вчителем будуть творчі учні. Бажаю побільше таких учнів.