mail@urok-ua.com

Конспект уроку літератури рідного краю. Творча майстерня поетеси Раїси Артеменко

Маю три друкованих поетичних збірки “Доки живу – люблю…”, “Доки люблю – живу…”, “Мої дороги”, друкуюсь у періодичній пресі. Тому практикую проведення автоуроків. Працюю з школярами як автор , і як учитель. Цікаво мені – цікаво дітям. Деяка інтимність такого уроку дає можливість учням бути більш відвертими, розвиває думку, сприяє формуванню інтересу до літератури, розвивати творчі здібності учнів.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
40

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вірші дійсно гарні, впевнена, знайдуть свого читача. Зустрічі з місцевими поетами необхідні для дітей, адже вони виховують, прищеплюють любов до поезії. Важливі періоди життя описано у даній поезії, читаючи, відчуваєш переживання автора.

  2. Ви пишете гарні вірші, особливо сподобалися вірші про кохання. Помітно, що Ви самі пережили описані емоції, “відстраждали” кожен вірш. Гадаю, що це цікава практика для учнів – зустріч з поетом. А урок-ескіз чудова ідея, хоча по-суті усі конспекти уроків – це свого роду ескізи, адже під час проведення уроків ми їх видозмінюємо дещо. Дякую Вам за творчість, лише з творчим вчителем будуть творчі учні. Бажаю побільше таких учнів.