Конспект уроку: Принципи функціонування електронної пошти

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку: Принципи функціонування електронної пошти
Посада: вчитель інформатики
Місце роботи: Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку: Принципи функціонування електронної пошти
Мета:
сформувати поняття:
 електронна пошта;
 електронна адреса;
 електронна скринька;
 поштовий протокол;
пояснити:
 принципи функціонування послуги електронної пошти;
 призначення поштових протоколів;
 переваги електронного спілкування;
сформувати уявлення про:
 елементи адреси електронної пошти;
 електронну скриньку;
 поштовий клієнт;
розвивати :
 логічне мислення;
 науковий світогляд на основі знань про глобальну мережу Інтернет;
виховувати :
• інформаційну культуру учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Досить пізнавально! Матеріал цього уроку можу використати на уроках української мови під час вивчення теми “Лист. Адреса” – учням, сподіваюся, буде цікаво! Дякую авторові.

  2. Хороший конспект, наприкінці цікавий слайд про нашого “равлика”, як його називають в інших країнах, краще, щоб на практичну учні дома створили скриньку, але це на мою думку. Дякую.

  3. Сподобалось,що Артем Олександрович розкривав зміст уроку не тільки словесно,а й шляхом розв’язання системи завдань практичного характеру. Досить цікаво і доступно виклав науковий світогляд знань про глобальну мережу Інтернет.Вчитель звернув увагу на правила безпеки під час користування електронною поштою.Дякую!

  4. Вміння і навички, якими оволодіють учні на даному уроці, знадобляться у житті, адже , наразі, у час розвитку інформаційних технологій отримані знання про функціонування електронної пошти необхідні. Сподобалась чітка структура уроку, опорні схеми.

  5. Чітко спланований урок, у якому кожній структурній одиниці виділений відповідний час. Матеріал розробки підібрано грамотно, не переобтяжений інформацією, доповнюється супровідною презентацією. Виділений час і на практичну роботу. Сподобався “Листок самоаналізу”. Творчих успіхів!

  6. Всі етапи уроку були логічно пов’язані між собою і доповнювали один одного. Цілі і завдання поставлені відповідно до вимог програми, з урахуванням вікових особливостей учнів і психологічних основ процесу засвоєння нових знань.

  7. Методично грамотно та чітко побудований урок, має логічну послідовність та відповідає всім вимогам. Окрім того, урок супроводжується пізнавальною презентацію. Сподобалося, що Ви розробили лист самоаналізу уроку для учнів. Для себе дізналася, яке значення має “@” в інших країнах. Дякую!