Конспект уроку з позакласного читання для 2-го класу на тему «Поетичні збірки славетних поетів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з позакласного читання для 2-го класу на тему «Поетичні збірки славетних поетів»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ХСШ І-ІІІ ступенів №77

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал уроку відповідає новій програмі з курсу “Літературне читання”.Основною метою якого є розвиток дитячої особистості засобами читацької діяльності. Форми роботи на уроці сприяють формуванню комунікативних компетентностей другокласників. Спілкуючись вони вчаться аналізувати поетичний твір, створюють власні висловлювання за змістом прочитанного.
Таким чином, це сприяє розвитку особистості, позитивно сприяє на емоційний стан молодшого школяра,знайомить його з красою і неповторністю сучасної української поезіі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. В матеріалі використано сучасні методи роботи, за такими методами можна реалізувати мету уроку. Вдало підібрано диференційовані завдання. Є також ігровий момент. Для групової роботи підібрані прислів*я є актуальними. Дітям зазвичай дуже подобається робота із загадками, і думаю, що вони чудово впоралися із завданням “Хвилинка поезії”.Дякую!

  2. Урок позакласного читання містить змістовний матеріал. На уроці діти працюють за різними видами роботи, є парна робота, і групова, і фронтальна,а також використовуються диференційовані завдання. Для підвищення емоційного настрою вчитель використовує аудіозапис – це теж дуже гарно. Єдине хочеться уточнити для якого класу розробка, так як є розбіжності у назвах теми.