super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства “Охорона рослинного і тваринного світу” 3 клас

Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства “Охорона рослинного і тваринного світу” 3 клас

Конспект уроку з природознавства “Охорона рослинного і тваринного світу” 3 клас
Цікавий, змістовний матеріал до уроку з природознавства у 3 класі “Охорона рослинного і тваринного світу” допоможе формувати в учнів екологічну грамотність, виховувати любов та бережливе ставлення до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Пастушенко Світлана Павлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Староостропільське НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"
 • Охорона рослинного і тваринного світу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Мені теж дуже сподобалась гра “Екологічний суд”.На уроці були використані інтерактивні вправи
  завдяки яким вчителька розвивала вміння аналізувати. встановлювати взаємозв*язки в природі між живими організмами, робити висновки,доводити судження. Вміло виховувала прагнення до пізнання рослинного і тваринного світу. Завдяки творчим вправам активізувала спостережливість і мислення

 2. На уроці використано велику кількість різноманітних форм роботи. Через весь урок проходить тема збереження природи. Зацікавила гра ” Екологічний суд”. А тестові завдання в кінці заняття дали змогу перевірити рівень засвоєння знань учнів.

 3. Світлано Павлівно! Дякую за цікаву розробку уроку. Багато науково-пізнавального матеріалу. Видно титанічну підготовку вчителя до проведення уроку. Передбачено використання великої кількості різноманітних форм роботи. Проте на початку так і проситься створення проблемної ситуації чи використання питань: Що таке природа? Що відносимо до живої(неживої) природи? Чому природу називають ненькою? Відповіді на ці питання можуть дати учні 3 класу! Але наскільки динамічнішим і жвавішим був би початок, який дає заряд всьому уроку. Ваш монолог варто було розділити з учнями, тоді вийшов би продуктивний діалог, що ввів би їх до спряйняття нового матеріалу. Форма суду, думаю, складна для учнів 3 класу. Діти отримали багато готової інформації, не впевнена, що після уроку вони зможуть назвати всіх учасників дійства. Щиро дякую за душевність і теплоту, якими пронизане кожне ваше слово! Успіхів вам!

 4. Тема актуальна у всі часи. Матеріал доступний, пізнавальний, багатий на різні форми роботи. Вчить дітей бути добрими, чуйними, співчутливими. Сподобались і лист-застереження , і лист Мудрої Сови. Все зроблено для того, щоб діти усвідомили, що все у їхніх руках.

 5. За структурою урок чіткий, методично грамотно побудований. Матеріал підібрано згідно віку учнів. Перевірка роботи, які учні виконували у групах, свідчить про різноманітність форм роботи. На уроці багато моментів, які спонукають учнів берегти природу (твір, лист Сови т.д.), і це все впливає на дітей, на їх емоції. Вдалим є матеріал про тварин, які самі розповідають про свою користь. Рекомендую колегам.