super@urok-ua.com

Урок-презентація “Різноманітність тваринного світу”

Автор матеріалу: Урок-презентація “Різноманітність тваринного світу”

Урок-презентація “Різноманітність тваринного світу”
Метою уроку є повторення й узагальнення вивченого про тваринний світ, розвиток вмінь правильно розрізняти тварин за групами;розширення знань учнів про тварин; розвиток спостережливості, творчих здібностей; виховання культуру мовлення, працелюбності, дбайливого ставлення до тварин.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Олено Борисівно! Дякую за хороший урок. Робота над проектами – це цікава спільна справа, яка передбачає творчість, пошукову діяльність учнів. Обов’язково використаю елементи вашого надбання в своїй практиці. Успіхів!

  2. У шкільному віці йде активний процес цілеспрямованого формування знань, почуттів, оцінок, переживань, розвитку здібностей та інтересів. Чуйність і сприйнятливість є найважливішою особливістю учнів.Спілкування з природою викликає у дітей емоційний відгук, так як вона своєю яскравістю, різноманіттям, динамічністю впливає на всі почуття. Виявляється симпатія і потяг до навколишнього світу. Але в той же час є діти, які відносяться до природи споживацьки, жорстоко Іноді завдають шкоди природі не зі злого наміру, а через незнання, не замислюючись над своїми вчинками та їх наслідками, тому проведення таких уроків з використанням проектиних технологій є дуже доцільним. Розробка цікава,насичена, добре що вчитель після виступу кожної группи проводила нагородження.

  3. Урок змістовний, пізнавальний, проектна діяльність переважно є дуже ефективною. Діти вчаться взаємодіяти, прислухатися, рахуватися з думкою інших, брати на себе відповідальність. Також вона є і захоплюючою. Міжпредметні зв’язки добре виділені. А розвитку естетичних смаків виділене почесне місце. Все вдалося.

  4. Урок побудований чітко і логічно, відповідає всім вимогам. Похвальним є створення ситуації успіху, а розділ «Тваринний світ в мистецтві»- дуже оригінально. Це і інтеграція начальних предметів, і поках учням тісного взаємозв”язку із своїми знаннями, досвідом.