super@urok-ua.com

Конспекти уроку літературного читання для учнів 2 класу.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспекти уроку літературного читання для учнів 2 класу.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сватківська ЗОШ І – ІІІ ст Гадяцького р-ну Полтавської обл

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспекти уроку літературного читання для учнів 2 класу.
Уроки літературного читання розроблені згідно діючої програми та з використанням інноваційних технологій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мене зацікавила презентація до уроку. Стимулююче звучить акрорядки за словом “урок”. Девіз уроку відомий, але ж ефективний. Гарні вправи на розвиток навички читання: артикуляційні, на широту кута зору, тематична чистомовка і скоромовка. Визначено коло словникової роботи. Спасибі за старання.

  2. По-перше, дуже чітко, вміло використовуються інтерактивні вправи на всіх етапах уроку. Для себе записала відразу ж гру «Запорошений вірш», буду використовувати. По-друге, словникової роботи як такої немає, окрім вправ на розширення кута зору, читання слів, потрібно додати роботу на лексичним значенням слів. Невже немає невідомих учням?! По-третє, похвальним є те, що продумані різні види читання та роботи над текстом+творча робота.Диференціація завдань є під час уроку і на домашнє завдання. Дякую Вам за розробки.

  3. Світлано Миколаївно! Висловлюю ВАМ свою повагу та подяку за цікавий та змістовний урок. В ході уроку відстежується доброзичливе ставлення вчителя до дітей. Проведена велика робота над вдосконаленням навички свідомого виразного читання; розвитку пам’яті, уваги; вмінню міркувати, спостерігати, порівнювати, уявляти та зображувати прочитане. Бажаю ВАМ творчої наснаги та всього самого накращого!

  4. Вчитель на уроці ставить запитання , які сприяють розвитку пізнавального інтересу, розрізненню головного і несуттєвого, допомагають систематизувати вивчений матеріал, на уроці створюється атмосфера доброзичливості. Аналіз художніх творів проводиться методично вірно.

    1. Дякую за відгуки, побажання. Обов”язково врахую зауваження під час розробки наступного уроку.