Кроссенси на уроках вивчення творчості Лесі Українки
Автор публікації
учитель української мови та літератури
Місце роботи: Краматорська ЗОШ І -ІІІ ступенів № 5
Посада: Місце роботи: Краматорська ЗОШ І -ІІІ ступенів № 5
У своїй роботі пропоную ознайомитися з прикладами кроссенсів, які можна використати на уроках української літератури під час вивчення творчості Лесі Українки у 8 та 10 класах.
Вікно перегляду документа
Гарний дидактичний матеріал за творчістю Лесі Українки. Такі завдання зацікавлюють учнів, розвивають критичне мислення. Дякую. Поширюйте і надалі Ваші напрацювання. Робота є корисною.
Олена Олександрівна показала практично як застосовувати сучасний методичний прийом візуалізації навчального матеріалу,який виконує мотиваційну,навчальну,комунікативну,соціальну функції – кроссенс.Дотрималася усіх 9-ти структурних елементів.Класна розробка.Дякую
Кроссенс – це сучасний прийом для кмітливих учнів. Деякі учні вже стали палкими шанувальниками цього виду роботи. Схвально те, що матеріал відображає і теоретичну, і практичну частину. Дякую!
Кроссенси – цікавий творчий метод для розвитку критичного, логічного мислення. Корисною є теоретична інформація перед практичною частиною. Гадаю, робота заслуговує на схвальний відгук. Дякую.
Гарні зразки робіт. Видно, що автор -творча людина, яка шукає нові форми роботи на уроці. Кроссенс- це асоціативна головоломка нового покоління. Тож успіхів вам, Олено Олександрівно, і натхнення.