mail@urok-ua.com

Міні-проект з природознавства “Зелена аптека” для учнів 2 класу

Пропоную урок природознавства, що проводився у 2 класі за проектною технологією.

Йому передувала велика підготовча робота: ми з учнями об’єдналися у групи («Науковці», «Фольклористи», «Екологи», «Знахарі»), які зібрали багато матеріалу про лікарські рослини, терміни та способи їх збору, застосування, а також фольклор (загадки, легенди) з даної теми. Потім виокремили найцікавіше, підготували матеріал для презентації. Виготовили буклет з легендами, зняли відео прогнозу погоди та інсценізації однієї з легенд. Розшукали рецепти лікувальних напоїв і підготували все для їх приготування.

Урок став завершальним етапом великої роботи вчителя та учнів, у результаті якої діти запам’ятали лікарські рослини, познайомились з їх лікувальними властивостями, способами й термінами збору та навчились використовувати отримані знання у повсякденному житті. Другокласники працювали з різними джерелами, вчились самостійно здобувати інформацію і застосовувати її на практиці, з цікавістю переглядали відеоролики з інсценізацією легенди та прогнозом погоди. Дізнались багато цікавого матеріалу, розвивали свої творчі здібності. Школярі самостійно оцінювали власну роботу та роботу своїх друзів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Метод проектів вважається одним із перспективних видів навчання, тому що він створює умови для творчої самореалізації учнів, підвищує мотивацію для отримання знань, сприяє розвитку їхніх інтелектуальних здібностей. Ваш урок є саме таким. Дякую!

  2. Ольго Дмитрівно! Дякую за цікавий зразок роботи над проектними технологіями. Міні-проект, якому передувала макро-робота. Переконана, що результат – даний урок – подія, про яку Ваші учні згадуватимуть все життя. Чому? Бо він показав не просто роботу Вас, як організатора, учнів, як виконавців, а й став плодом зусиль цілих родин, тому – це дійство значно більшого масштабу. Ви органічно поєднали види та форми роботи, насичені звіти груп. Презентація – яскраве доповнення до конспекту. З Вашого дозволу, я завантажу матеріал для творчого використання. Низький уклін за відданість професії, яка плекає Вічність. Успіхів!