mail@urok-ua.com

Навчально-виховний інтегрований захід з теми “Одяг” “Пригоди Попелюшки”

Опис. В основі заходу лежить проблемно-пошуковий метод навчання. Урок СПО зінтегровано з позакласним курсом «Фінансова грамотність» та гуртком «Планета майстрів». Захід побудовано так, щоб учні не тільки самостійно здобували нові знання та вміння, але й могли їх використовувати на практиці. Згідно з рівнем мисленнєвої діяльності їх рівнем навченості для кожного учня були підібрані індивідуальні завдання. В ході заходу були використані різноманітні методи, прийоми, засоби навчання та виховання, що дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів, створити ситуацію успіху для кожного учня на уроці ( хвилини входження в захід, використання на всіх етапах заходу елементів артерапії). Особливу увагу приділено здоров`язбережувальним технологіям (доступність навчального матеріалу, обсяг завдань, темп роботи, фізкультхвилинки).
Цей захід можна використати і в загальноосвітній школі на уроках з основ здоров`я, трудового навчання, позакласних виховних заходах.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Розробка виховного заходу з теми “Одяг” дуже цікава. Навчання відбувається через гру. В ігроівій формі набагато цікавіше учням отримувати знання. Вдало обрана головна героїня заходу – Попелюшка. Завдяки їй учні не тільки отримують відомості про одяг, але й навчаються його класифікувати, добирати, купувати та прикрашати.