mail@urok-ua.com

Особливості композиції і стилю повісті «Гобсек» Оноре де Бальзака

План- конспект урока на тему :Особливості композиції і стилю повісті «Гобсек» Оноре де Бальзака. для учнів 10 класу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
4259

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Оцінюючи вчинки Гобсека та аналізуючи долі персонажів твору, учні самі стають філософами, адже повість “Гобсек” спонукає” до глибоких роздумів. “Хто зверху” – це гарна та цікава вправа, я часто проводжу з учнями інтелектуальні ігри “Хто зверху”, цим вдається їх зацікавити. Дякую!

  2. Сам урок задумано непогано, “Хто зверху” – цікава вправа. Але аналіз тексту дещо поверховий. Хотілося б прочитати результати дослідження “Математика і повість “Гобсек”. Повідомлення учня про композицію – не зрозуміла: просто читає текст на уроці? Дякую.

  3. На уроці учні вчаться критично мислити, висуваючи обвинувачення проти Гобсека та ,навпаки, захищаючи його. Діти оцінюють філософію Гобсека та бачать результат життя героя, доходячи висновку, що гроші не мають великої ваги у житті

  4. Сподобалась інтерактивна вправа “Хто зверху?”, захищаючи свого героя , діти висловлюють думку, таким чином , розвивається критичне мислення, учні вчаться відстоювати думку толерантно. Індивідуальне дослідження сприяє розвитку мовлення, творчі здібності.