Позакласний захід “Міні -міс Україночка – 2017” 1- 4 класи

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід “Міні -міс Україночка – 2017” 1- 4 класи
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Кардашинська ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розвивати й зміцнювати в учнів почуття прекрасного в побуті, працьовитість, повагу до звичаїв і традицій рідного народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікава конкурсна програма для дівчаток додасть святкового настрою не лише їм, а й матусям та гостям свята. Захід дає можливість учасницям проявити свої акторські здібності та таланти. Такі свята повинні бути традиційними в кожній школі. Дякую!

  2. Дякую, пані Олено, за чудовий сценарій. Конкурси цікаві за змістом, сприяють національному вихованню учнів. Дуже добре, що в кінці заходу журі визначило велику кількість номінацій для нагородження. Отже, кожна дівчинка була відзначена та нагороджена.

  3. Прекрасний виховний захід для дітей початкової ланки. Вдало підібраний матеріал, цікаві конкурси та завдання. Дівчатка зможуть презентувати себе та всі отримати достойні нагороди. Ви виховуєте почуття патріотизму та захоплення українськими звичаями. Дякую за роботу.

  4. Чудовий матеріал для позакласний заходу “Міні -міс Україночка”, цікаві завдання, які допоможуть дівчатам розкрити себе, презентувати, знайти свої сильні сторони, так і вболівальникам можна було проявити себе. Добре, що вчитель створив стільки номінацій для дівчаток.