mail@urok-ua.com

Презентація “Чарівна скринька “Відгадай казку”

Перевірити знання учнів змісту відомих українських казок.
Розвивати пам’ять, увагу , фантазію.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. За зображенням ключових предметів учні успішно пригадають улюблені казки. Презентація відповідає темі та віковій категорії учнів. Дякую за яскравий матеріал!

  2. Така презентація спрямована розвивати в учнів пам*ять , увагу, фантазію ( про що й сказано в анотації до роботи). Ілюстративний матеріал цікавий та захоплюючий. Вважаю, що робота за темою “Казки” учням сподобалась.

  3. Змістовна презентація для вихованців ГПД, яку можна використовувати і під час проведення уроків української мови (як малюнковий диктант), і під час проведення ігор, свят. Малюнки вчать мислити дітей образами (елемент ЕЙДЕТИКИ). Завантажу собі.

  4. Презентація сподобалась. Вчитель обирає предметні ілюстрації, які асоціюються із казками. Учні міркують, висловлюють свою думку. Напевно, даний матеріал має і розробку, хотілося б познайомитись з нею.

  5. Презентація корисна для використання. За таким гарним та яскравим ілюстративним матеріалом можна перевірити знання дітей за змістом уже відомих їм українських казок. Цікаві зображення спонукатимуть учнів до роздумів, розвиватимуть пам*ять, уяву. Дякую!

  6. Гарна презентація.Цікава задумка для перевірки знань змісту уже відомих дітям казок.Це потрібно зробити за опорними малюнками,дійсно розвивається увага,пам,ять.Дуже гарне поздоровлення в кінці роботи (слайд12).Дякую.