mail@urok-ua.com

Презентація “Чарівна скринька “Відгадай казку”

Перевірити знання учнів змісту відомих українських казок.
Розвивати пам’ять, увагу , фантазію.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
277

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Така презентація спрямована розвивати в учнів пам*ять , увагу, фантазію ( про що й сказано в анотації до роботи). Ілюстративний матеріал цікавий та захоплюючий. Вважаю, що робота за темою “Казки” учням сподобалась.

  2. Змістовна презентація для вихованців ГПД, яку можна використовувати і під час проведення уроків української мови (як малюнковий диктант), і під час проведення ігор, свят. Малюнки вчать мислити дітей образами (елемент ЕЙДЕТИКИ). Завантажу собі.

  3. Презентація сподобалась. Вчитель обирає предметні ілюстрації, які асоціюються із казками. Учні міркують, висловлюють свою думку. Напевно, даний матеріал має і розробку, хотілося б познайомитись з нею.

  4. Презентація корисна для використання. За таким гарним та яскравим ілюстративним матеріалом можна перевірити знання дітей за змістом уже відомих їм українських казок. Цікаві зображення спонукатимуть учнів до роздумів, розвиватимуть пам*ять, уяву. Дякую!

  5. Гарна презентація.Цікава задумка для перевірки знань змісту уже відомих дітям казок.Це потрібно зробити за опорними малюнками,дійсно розвивається увага,пам,ять.Дуже гарне поздоровлення в кінці роботи (слайд12).Дякую.