mail@urok-ua.com

Презентація “Факти про Дніпро” для учнів початкових класів

Презентація “Факти про Дніпро” призначена для молодших школярів з метою поглиблення й систематизації знань учнів про річку Дніпро з різних галузей науки й мистецтва.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Змістовний, пізнавальний, цікавий матеріал підібрала Надія Богданівна. Назвати проектом цю роботу складно. Такий матеріал потрібно використовувати на уроках природознавства та в позакласній роботі. На мою думку, презентація потребує доопрацювання. Дякую.

  2. Надіє Богданівно! Дякую за презентацію, в якій ви спробували донести до молодших школярів різнобічну інформацію про найбільшу річку України. Ідея хороша, та, на мою думку, потребує доопрацювання. Матеріал є корисним для часткового використання під час Першого уроку, на виховній справі, при інтеграції матеріалу про символи України(природа). Успіхів!

  3. Презентація,моє тільки інформаційний характер і її не можна прирівнювати до проекту.Матеріал підібраний цікавий і змістовний,його можна використовувати як доповнення до уроків.

  4. Презентація, а саме, її елементи доцільні для використання на різних уроках, які стосуються відповідної теми. Гадаю, що розробка конспекту допомогла б краще зрозуміти мету запропонованої роботи. З іншого боку, це надає можливість вчителю творити .

  5. Ідея чудова, але Ви називаєте свою презентацію проектом, а цього не можна робити. Проект має ключове питання, досліджує гіпотезу тощо. А Ваша презентація містить деякі факти і то вирвані з якогось контексту та прив’язані до навчальних предметів.