mail@urok-ua.com

Презентація “Факти про Дніпро” для учнів початкових класів

Презентація “Факти про Дніпро” призначена для молодших школярів з метою поглиблення й систематизації знань учнів про річку Дніпро з різних галузей науки й мистецтва.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект літературної години для учнів 1-4 класів “Леся Українка – славна дочка України”... Позакласний захід та презентація, маю надію, стануть у пригоді вчителям-початківцям напередодні річниці з дня народження Лесі Українки, а також колега...
Презентація “Використання елементів гуманної педагогіки Ш. О. Амонашвілі в початковій школі”... В презентації коротко розкриті основні правила та принципи гуманної педагогіки Ш.О.Амонашвілі, які я викоритовую на уроках щодня та рекомендую кожному...
Презентація на тему: “Впровадження елементів гуманної педагогіки Ш.О. Амонашвілі в навчально-виховний процес початкової школи”... Ця презентація допоможе вчителям початкових класів спробувати викоритовувати на своїх уроках елементи гуманної педагогіки.Презентація...
68

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Змістовний, пізнавальний, цікавий матеріал підібрала Надія Богданівна. Назвати проектом цю роботу складно. Такий матеріал потрібно використовувати на уроках природознавства та в позакласній роботі. На мою думку, презентація потребує доопрацювання. Дякую.

  2. Надіє Богданівно! Дякую за презентацію, в якій ви спробували донести до молодших школярів різнобічну інформацію про найбільшу річку України. Ідея хороша, та, на мою думку, потребує доопрацювання. Матеріал є корисним для часткового використання під час Першого уроку, на виховній справі, при інтеграції матеріалу про символи України(природа). Успіхів!

  3. Презентація,моє тільки інформаційний характер і її не можна прирівнювати до проекту.Матеріал підібраний цікавий і змістовний,його можна використовувати як доповнення до уроків.

  4. Презентація, а саме, її елементи доцільні для використання на різних уроках, які стосуються відповідної теми. Гадаю, що розробка конспекту допомогла б краще зрозуміти мету запропонованої роботи. З іншого боку, це надає можливість вчителю творити .

  5. Ідея чудова, але Ви називаєте свою презентацію проектом, а цього не можна робити. Проект має ключове питання, досліджує гіпотезу тощо. А Ваша презентація містить деякі факти і то вирвані з якогось контексту та прив’язані до навчальних предметів.