mail@urok-ua.com

Презентація «Система роботи школи з екологічного виховання»

Головним показником сформованості екологічної свідомості у школярів є готовність особистості до конкретних конструктивних дій щодо охорони й розвитку природного середовища.

Роль навчальних закладів у підготовці такої людини незаперечна. Але, щоб цього досягти, необхідно вдосконалити систему екологічної освіти і виховання в школі. Тому першочерговим завданням КЗ «Степногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області є виховання в кожного школяра свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність, формування екологічної культури учнівської молоді.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
366

Один коментар

  1. Екологічне виховання займає важливе місце на уроках географії.Необхідність виховувати екологічно грамотних людей,які ясно розуміють звязок в системі “природа-людина-виробництво”,здатних передбачити наслідки впливу людської діяльності на природу і людину.Проезентація Людмили Михайлівни спонукає до виховання в кожного школяра свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність, формування екологічної культури учнівської молоді.Дякую