mail@urok-ua.com

Проект ” Лікарські рослини рідного краю”

: вивчити значення лікарських рослин в народній медицині і в житті людини, практичне використання лікарських рослин для профілактики і лікування різних захворювань, а також використання кормових, пряних, ароматичних, ефіроолійних та інших груп рослин .

 • : Пилипчинець Марія Василівна
 • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
 • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
 • Лікарські рослини рідного краю
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(11 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
192

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Проектна робота завжди вимагає від вчителя творчості та значного затрату часу. Дана робота не просто знайомить учнів з лікарськими рослинами рідного, а й вчить бути бережливими до природи, уважними до світу навколо себе , любити рідний край.

 2. Метою даного проекту було навчити учнів пригадувати назви найбільш відомих рослин;називати місця та умови, де ростуть рослини;пояснювати значення лікарських рослин у житті людини. Для цього автор використала велику кількість різноманітних інформаційних джерел та технологій . Для досягнення мети учні разом з куратором проекту провели ряд досліджень , в результаті яких вони отримали знання , які неодмінно знадобляться у майбутньому. .Хороша робота. Дякую.

 3. Відмінно складений проект. Я думаю, що в ході реалізації проекту були виконані всі цілі і завдання, поставлені Вами, накопичився багатий і потрібний матеріал. Я вважаю , що в класі треба проводити екологічні проекти як можна частіше. Діти багато дізналися з вашого проекту, видно результат кропіткої роботи. Удачі Вам!