mail@urok-ua.com

Проект ” Лікарські рослини рідного краю”

: вивчити значення лікарських рослин в народній медицині і в житті людини, практичне використання лікарських рослин для профілактики і лікування різних захворювань, а також використання кормових, пряних, ароматичних, ефіроолійних та інших груп рослин .

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Лікарські рослини рідного краю
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Схвалюю гарні відгуки колег про Вашу роботу. Кожній людині варто ознайомитись із цілющими властивостями рослин, адже це важлива та пізнавальна інформація. Дякую!

  2. Проектна робота завжди вимагає від вчителя творчості та значного затрату часу. Дана робота не просто знайомить учнів з лікарськими рослинами рідного, а й вчить бути бережливими до природи, уважними до світу навколо себе , любити рідний край.

  3. Метою даного проекту було навчити учнів пригадувати назви найбільш відомих рослин;називати місця та умови, де ростуть рослини;пояснювати значення лікарських рослин у житті людини. Для цього автор використала велику кількість різноманітних інформаційних джерел та технологій . Для досягнення мети учні разом з куратором проекту провели ряд досліджень , в результаті яких вони отримали знання , які неодмінно знадобляться у майбутньому. .Хороша робота. Дякую.

  4. Відмінно складений проект. Я думаю, що в ході реалізації проекту були виконані всі цілі і завдання, поставлені Вами, накопичився багатий і потрібний матеріал. Я вважаю , що в класі треба проводити екологічні проекти як можна частіше. Діти багато дізналися з вашого проекту, видно результат кропіткої роботи. Удачі Вам!