проект ” Народні символи України”

 збагатити знання учнів про чудодійні обереги нашого життя — рослини і виховувати глибокі почуття любові рідного краю, сприяти патріотичному вихованню;  Вдосконалювати знання дітей про народні символи. Виховувати любов до живої природи, зберігати народні традиції і звичаї

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Народні символи_Украіни
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. За таким матеріалом учні справді можуть удосконалити свої знання про народні символи, зможуть ще більше пізнати традиції та обряди свого народу. Виховування патріотичних почуттів, цінність вікових надбань – провідна мета роботи. Дякую.

  2. З таким патріотичним проектом варто ознайомитись не лише учням, але й дорослим. Робота творча, насичена, пізнавальна. Дякую за Ваш проект про народні символи України!

  3. Із задоволенням познайомилася з проектом. Дуже цікавий і пізнавальний. Патріотичне виховання важливо у вихованні молодших школярів. Вони з великою радістю знайомляться з чудодійними оберегами нашого життя, особливо, якщо вчитель захопить їх. Вами виконана величезна робота.

  4. Марія Василівна прищеплює даним проектом любов до народних символів країни, виховує патріотичні почуття, розвиває пізнавальний інтерес. Знання , після даного проекту, стануть ще міцнішими. Дякую!