Рекомендації щодо організації та проведення конкурсу “Учень року”

Автор публікації
Автор матеріалу: Рекомендації щодо організації та проведення конкурсу “Учень року”
Посада: Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я
Місце роботи: Комунальний заклад "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Рекомендації щодо організації та проведення конкурсу “Учень року”
Матеріали містять положення і наказ по закладу про організацію та проведення конкурсу “Учень року”. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованих, талановитих, ініціативних дітей, розвитку їх здібностей, створення умов для самореалізації обдарованих дітей. Матеріал буде корисним заступникам директора з виховної роботи, педагогам-організаторам

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. В нас такі конкурси не проводяться. Був би цікавий досвід , але водночас і велика відповідальність, тому що багато хороших та старанних учнів. Такий конкурс дає учням мотивацію прагнути до кращого . Дякую!

  2. Такі заходи сприяють підтримці обдарованих дітей, розвитку їх інтересів та здібностей, передбачає перевірку не тільки знань й ерудиції, а й компетентностей, необхідність формування яких вже сьогодні проголошує Нова українська школа. Творчої Вам наснаги, нових звершень!

  3. Просто чудовий матеріал. Вже взяла собі в копілку. Дякую. Витримано і розписано всі вимоги. Можна працювати. Ми теж проводимо подібне, але у вас досконало продумано всі етапи. Молодці.

  4. Цікава задумка, хочу спробувати провести щось аналогічне тільки на рівні класу. Тому дякую за рекомендації та матеріали, вони стануть обов’язково у пригоді!

  5. Будь-який конкурс спонукає до творчості, формує лідерські якості, вносить цікаві моменти у життя. Саме такими я бачу матеріали конкурсу, представлені в публікації. Цінним є те, які вимоги висуваються до учасників (не тільки навчальні досягнення, а враховуються їхні загальнолюдські якості). Дякую автору за всі надані матеріали для організації та проведення даного заходу та думаю, що ними скористаються із задоволенням ваші колеги.

  6. Вважаю, даний конкурс створить умови для приведення в діяльний стан інтелектуальних сил учнів для досягнення конкретної мети .Дуже добре, що для участі в конкурсі враховується морально-етичний компонет учасника. Пропозиція заслуговує на увагу, цінним є детальний опис проведення конкурсу, зразок заяви, підготовча робота.

  7. Таже цікава задумка стосовно проведення конкурсу. В Рекомендаціях чітко визначена мета проведення конкурсу, зазначені номінації, термін і умови проведення. Корисними будуьб додаткові матеріали, які можна злегкістю відредагувати і використати. Дякую ВАм за опис конкурсу, за детальне пояснення.