super@urok-ua.com

Розробка уроку української мови

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку української мови
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис

Тема уроку: Повторення вивченого про прикметник, його роль у мовленні.

Мета: Поглибити знання учнів про прикметник, розвивати зв’язне мовлення, мислення, спостережливість, пізнавальний інтерес, виховувати любов до природи та рідної мови.

Обладнання: Підручник, кошик, мікрофон, картки із завданнями, малюнки осені, фізхвилинка.

Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.

Методи і прийоми: Робота в парах, «мозкова атака», «асоціативний кущ», «сенкан», «мікрофон».

Форми: Індивідуальна, парна.

Хід уроку:

  1. Організаційний момент.
  2. Актуалізація опорних знань: обговорення теми уроку та загадка про осінь.
  3. Основна частина:
    • Каліграфічна хвилинка.
    • Проблемна ситуація: знайомство з прикметниками.
    • Складання сенкану.
    • Творче завдання з прикметниками.
    • Гра «Будь уважним».
  4. Закріплення вивченого матеріалу: робота в парах над загадками.
  5. Підсумок уроку: обговорення ролі прикметників.

Домашнє завдання: Вправи на вибір зі сторінок підручника.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Не урок, а осіння казка! Дуже гарно, насичено, весело. Справжній урок мови, на якому дітям цікаво. Мені сподобався і рекомендую колегам. Ілюстрації доречні. Дякую.

  2. Вчитель чітко дотримується структури уроку, застосовує сучасні методичні прийоми. Сподобався план уроку, проблемна ситуація, складання сенкану, робота в парах налаштовує учнів на міркування. Домашнє завдання за вибором учні виконають залюбки.

  3. Дана публікація може зацікавити вмінням як гармонійно, послідовно, з використанням дидактичних ігр викласти навчальний матеріал. Вирізняється конспект ще і тим , що його ілюстровано. При бажанні матеріали публікації можна перетворити на презентацію.

  4. Урок дінамічний, змістовний. Учні були ознайомлені с планом уроку,завдяки гарному девізу була дана установка учителем на продуктивну (успішну) спільну діяльність щодо досягнення мети уроку. На уроці вчитель використовує роботу в парах, різноманітні ігри і ігрові ситуації. Домашнє завдання розраховане як на «сильного» так і на «слабкого» учня. Дякую.