super@urok-ua.com

Розробка уроку в 4 класі позакласного читання “Байки Езопа”

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку в 4 класі позакласного читання “Байки Езопа”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: м.Кам'янське,НВК №24

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис

Тема: Байки Езопа.

Мета:

  • Навчальна: зацікавити учнів творчістю давньогрецького байкаря Езопа; закріпити поняття про байку як літературний жанр та її особливості.
  • Розвивальна: розвивати навички виразного читання, зв’язного мовлення, вміння висловлювати свої думки.
  • Виховна: сприяти формуванню духовного світу учнів, вмінню розрізняти добро і зло, любов до художнього слова.

Обладнання: опорні схеми, портрет Езопа, картки, тексти байок, ілюстрації.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Форма проведення: урок-подорож.

  1. Організаційний момент: привітання, створення позитивної атмосфери.
  2. Мотивація: повідомлення теми і мети уроку, вступ до теми байок Езопа.
  3. Актуалізація знань: обговорення поняття байки, її складових частин, значення алегорії.
  4. Сприйняття нового матеріалу: читання і аналіз байок, обговорення їхньої моралі.
  5. Закріплення вивченого: творчі завдання, гра “Впізнай байку за ілюстрацією”.
  6. Підсумок: обговорення вражень від уроку, повторення основних понять.

Домашнє завдання: підготовка до вивчення казок Ганса Крістіана Андерсена.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарний урок, багато різних форм роботи, Добре, що учні самостійно працюють на уроці. Тільки мені здається, що всього запланованого ви не встигли зробити. Щодо компетентностей (Вікторія Передерій): компетенція” – набір певних знань, умінь, навичок, оцінних ставлень особистості та її досвіду.Поняття “компетентність” є ширшим і означає володіння ( рівень володіння – високий, середній, низький) компетенцією чи компетенціями.Отже, це на уроці є.

  2. Ваш урок дуже цікавий. Але чому немає компетентностей,вони ж зараз на першому місці. Досить цікавим є організаційний момент,який направляє енергію дітей в правильний бік.

  3. Сподобалось емоційне налаштування учнів на початку уроку, корисними є літературні дослідження, які сприяють розвитку зв*язного мовлення школярів, формують позитивні риси характера.З уроку можна запозичити чимало цікавого.

  4. Використовуючи різні прийоми і методи на уроці позакласного читання, підвищується пізнавальну активність х учнів, встановлюється тісний зв’язок між засвоєнням теоретичних понять і розв’язуванням практичних вправ у процесі розвитку читацької самостійності. Ігрові моменти на уроці пожвавлюють навчальний процес, активізують кла. Дякую.