mail@urok-ua.com

Сценарій літературно-музичного заходу до дня Святого Валентина для старшокласників

Для формування інтересу і поваги до світової літератури. Виховувати любов до прекрасного, до поезії, активізувати творчу та самодіяльну активність учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На прикладі відомих закоханих пар Вам вдалося розкрити значення любові та кохання як найвищих людських почуттів, сформувати в учнів життєву позицію щодо краси людських взаємин. Об’ємний творчий матеріал, мені до впободи.

  2. Що нового можна придумати, готуючись до свята святого Валентина? А от вам же вдалося. Ви здивували, зацікавили. Цезар і Клеопатра читають вірші… Цвєтаєвої! Інші добірки теж оригінальні. Сподіваюсь, вашим учням було цікаво слухати вірші про любов.

  3. Сценарій має чудове поєднання історій кохання літературних та історичних постатей! Розкриває та надихає на почуття таєтності любовних почуттів. Дякую за таку чудову нагоду скористатись вашими наробками!

  4. Учитель на прикладах творів інтимної тематики світової літератури організувала чудове свято для старшокласників. Класичний літературний матеріал подається в поєднанні з музикою,на фоні якої розгортається красива історія кохання.Дякую.