Сценарій лялькової вистави “Колобок і фізкультура”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій лялькової вистави “Колобок і фізкультура”
Посада: керівник гуртка "Ляльковий театр"
Місце роботи: Новопавлівська ЗОШ І – ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробку сценарію можуть використовувати у своїй роботі вчителі початкових класів, вчителі фізичної культури, педагоги-організатори та керівники гуртків. Сценарій вдало поєднує гру акторі “живого” плану та ляльок. Захід насичений іграми, загадками, віршами на спортивну тематику. Мета заходу: формування здорового способу життя; виховання свідомого ставлення до занять фізичними вправами; зміцнення здоров᾽я.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудове поєднання вистави лялькового театру з фізичним вихованням – це гарна ідея, яку реалізувала педагог разом зі своїми вихованцями. Протягом усього свята пропагується здоровий спосіб життя. І цікаво, і корисно. Дякую.

  2. Авторові вдалося поєднати фізкультуру і ляльковий театр, здавалося б різні види діяльності. Та розробка побудована так, що рухові вправи на початку заходу логічно підводять до казки, яка і підказує учням чим можна займатиса у житті, а чим ні. Але кінцівка заходу, на мою думку, різко обірвана.

  3. Попрацювали Ви на славу.Цікаво розкрита тема.Обовязково скористаюся матеріалом. Сподобалось поєднання з фізичною культурою, та інсценізація Головне що направленний на здоровий спосіб життя

  4. Всіма засобами, гадаю, необхідно утверджувати дітям цінність здоров*я, необхідності дотримуватись здорового способу життя. Оксані Миколаївні це вдається. Захід цікавий, оздоровлюючий, формує в дітей навичку зміцнення здоров*я.