Сценарій театралізованої вистави “Дарунки Святого Миколая”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій театралізованої вистави “Дарунки Святого Миколая”
Посада: педагог-організатор
Місце роботи: Яковлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій проведення свята , що присвячений Дню Святого Миколая, загальношкільний позакласний захід у початковій школі з використанням театралізованих сцен,виконання сучасних дитячих пісень для зміни сцен у сюжеті, використання пісень, віршів для створення атмосфери свята, казковості. Мета – поглиблювати знання учнів з народознавства, виховувати любов до рідної мови,розвивати творчі здібності учнів, акторську майстерність,здібності працювати колективно у різновіковій групі учнів.

Сценарій театралізованої вистави

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Сценарій незабаром знадобиться кожній школі. Гадаю, дана публікація готова для використання , кожен сам собі вирішить, що залишити, а що змінити на свій смак. Цікаві сценки, музичний матеріал відповідають тематиці. Дякую.

  2. Сценарій свята сподобався. Як і належить, підібрано до тематики заходу пісні, сценки, вірші. Доповнює матеріал презентація. На таких заходах діти відроджують народні традиції та звичаї.

  3. Дуже вдало поєднано віршований матеріал, сценки, пісні. Матеріал конспекту направлений на виховання в учнів проявів доброти і толерантності. Гарна ідея залучити до свята дітей різного віку. Дякую.
    Мушу попередити (маю у класі доньку священника). Варто подумати про доречність використання сценки із нечистою силою.

  4. Дуже гарний сценарій! Вчитель відповідально та творчо підійшов до планування свята, підібрав гарні вірші, пісні, танці . Сподобалось що для вірша Миколая пропонується презентація. Хочеться подякувати автору від усіх класних керівників. Дякую 🙂

  5. Ось і незабаром 19 грудня… Класоводи та класні керівники ретельно готуються до кожного свята в школі. Презентований сценарій дає змогу залучити велику кількість учнів у виставі. Свято виховує любов до традицій та звичаїв українського народу.