mail@urok-ua.com

Сценарій математичного свята: “Я люблю математику!”

Кожен учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Важливу роль в активізації пізнавальної діяльності учнів відіграє робота учителя в позаурочний час. Вміло організована робота сприяє вихованню учнів, розширює і поглиблює здобуті на уроках знання, а також сприяє зацікавленню предметом.

У нашій школі проходять свята присвячені математиці. У день свята математики ми збираємо всіх, хто закоханий у математику та тих, кого ще не вразила стріла любові до математики. І які тільки в мріях бачать себе друзями математики. Нехай ці мрії стануть для них реальністю. І кожен з них зможе сказати: «Я люблю математику, я закоханий у математику, у найкрасивішу із наук! ».

Пропоную вашій увазі сценарій свята математики «Я люблю математику!»

Сценарій

Вікно перегляду документа

  • : Мироненко Світлана Григорівна
  • : Вчитель математики
  • : Нетеребський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"
  • - Сценарій математичного свята «Я люблю математику!»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже змістовний виховний захід! Він зацікавлює математикою, вчить учнів бачити математику скрізь, вивчати її, захоплюватися. Найбільше сподобалися запропоновані сценки, можна використати їх і на уроці.

  2. Чудово , що в школі є така традиція. Вчитель вдало планує роботу під час математичного свята, зацікавлюючи учнів до вивчення математики. Інсценізації стосуються точної науки, діти мають можливість продемонструвати творчі здібності.

  3. Гарний позакласний захід,цікавий початок свята.вірші,сценки,інсценівки,пісні.,інтригуюча поява циганки.Зацікавила незвичайна історія кохання кута і прямої.Доречна поява цариці математики,яка проводить вікторину.Дякую.