mail@urok-ua.com

Сценарій шкільного вокального конкурсу “Ранкова зірка”

Цей позакласний захід сприяє збагаченню та пропагуванню культурних здобутків, виявленню талановитих учнів, вихованню естетичних смаків підростаючого покоління, розвитоку пісенної майстерності, підвищення виконавської майстерності, духовному збагаченню молодих талантів, прищеплювати любов до Української пісні.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. В школі СВЯТО! – так можна прокоментувати сценарій. Бо дійсно залучено до свята всі вікові категорії. Дуже добре, коли школа гордиться своїми талановитими учнями, а вони в свою чергу прославляють її. І нехай шкільні сцени будуть першими сходинками у їх творчості. Успіхів!

    1. Щиро Вам вдячна за теплі слова! Наш заклад хоч і знаходиться на окраїні Херсонської області, проте пишається талановитими вихованцями і викладачами.
      Ви вірно зауважили про перші сходинки в творчості дітей, адже саме в школі у дітей з”являється можливість розкривати певні здібності та у міння й чим частіше наші маленькі артисти виходять на сцену, тим впевненіші у своїх здібностях вони стають! Таким чином досягають певних вершин!