mail@urok-ua.com

Тематична лінійка на відкриття тижня іноземних мов

Ця розробка стане в нагоді вчителям іноземної мови для проведення заходів під час тижня іноземної мови в школі , а також вмотивує дітей вчити іноземні мови та розширить їх світогляд.

Тематична лінійка

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Будь-який тиждень завжди розпочинається з відкриття – тематичної лінійки, основна мета якої – посилити мотивацію до вивчення іноземних мов, розширити світогляд дітей, розвивати їх творчі здібності. Сподіваюсь, що Ваші учні покажуть гарні результати!

  2. Дуже цікава ідея поєднати дві мови німецьку і англійську. Презентації країн є чітким і змістовними думаю що учням буде цікаво їх прослухати і щось корисне для себе взяти. Мініатюра “An examination” повчальна для учнів які не зацікавлені у вивченні англійської мови. Дякую вам за цікаві і корисні ідеї.

  3. Наразі шукаю таку інформацію. Ось і знайшла. Ви вдало поєднали презентації країн. Зацікавили дітей краєзнавчим матеріалом. Довели те, що іноземні мови вчити корисно. Ви створили яскравий початок, зацікавили дітей у подальшій роботі. Вдало. творчо, обдумано, а головне, що корисно. Дякую!