mail@urok-ua.com

Тематична лінійка на відкриття тижня іноземних мов

Ця розробка стане в нагоді вчителям іноземної мови для проведення заходів під час тижня іноземної мови в школі , а також вмотивує дітей вчити іноземні мови та розширить їх світогляд.

Тематична лінійка

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1412

3 коментарі

  1. Будь-який тиждень завжди розпочинається з відкриття – тематичної лінійки, основна мета якої – посилити мотивацію до вивчення іноземних мов, розширити світогляд дітей, розвивати їх творчі здібності. Сподіваюсь, що Ваші учні покажуть гарні результати!

  2. Дуже цікава ідея поєднати дві мови німецьку і англійську. Презентації країн є чітким і змістовними думаю що учням буде цікаво їх прослухати і щось корисне для себе взяти. Мініатюра “An examination” повчальна для учнів які не зацікавлені у вивченні англійської мови. Дякую вам за цікаві і корисні ідеї.

  3. Наразі шукаю таку інформацію. Ось і знайшла. Ви вдало поєднали презентації країн. Зацікавили дітей краєзнавчим матеріалом. Довели те, що іноземні мови вчити корисно. Ви створили яскравий початок, зацікавили дітей у подальшій роботі. Вдало. творчо, обдумано, а головне, що корисно. Дякую!