super@urok-ua.com

Тиждень англійської мови в початкових класах

Автор матеріалу: Тиждень англійської мови в початкових класах

Тиждень англійської мови в початкових класах
Метою проведення тижня англійської мови є підвищення мотивації до вивчення англійської мови, формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, розвивати мислення та швидкість орієнтації в нестандартних ситуаціях; заохочувати учнів до самовдосконалення. Тиждень англійської мови у школі як комплексна форма повинна сприяти цілеспрямованій організації і систематизації усієї позакласної роботи з іноземної мови у школі, активізації роботи гуртків, для яких Тиждень стає своєрідним творчим звітом, формуванню творчих відносин між учнями, вчителями та батьками, які взаємодіють в процесі підготовки і проведення тижня.

Вікно перегляду документа

  • : Шавловська Олена Данилівна
  • : вчитель англійської мови
  • : Дубенський НВК "ЗНЗ-ДНЗ"
  • Тиждень англійської мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже добре, що на таких освітніх сайтах можна простежити методичну роботу колег. Деякі матеріали із публікації зацікавлюють та надихають. Гарні фото – це великий плюс для автора матеріалу. Дякую!

  2. Об’ємний, творчий матеріал. яким можна скористатись під час проведення даного предметного тижня. Детальний план, фотоматеріали, розробки уроків вказують на результативність проведеної роботи. Сподобалось все!

  3. Рекомендую вказувати мету проведення тижня англійської мови більш коректно, невже це збагачення знань учнів?! Може, збагачення і взаємообмін власним досвідом; демонстрування певних результатів…. А уроки – це ідеально, мені найбільше сподобалось як проводять засвоєння лексичних одиниць – нових слів. Це не просто механічне повторення, а проговорювання тихо, голосніше, швидко, повільно…