super@urok-ua.com

Урок – тренінг Зміст та методика впровадження технології навчання «Кластери» у викладанні російської мови

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок – тренінг Зміст та методика впровадження технології навчання «Кластери» у викладанні російської мови
Посада: вчитель російської мови
Місце роботи: Шарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Прагнення постійно оптимізувати навчально – виховний процес зумовило появу нових і вдосконалення використовуваних раніше педагогічних технологій різних рівнів і різної цільової спрямованості.

Сьогодні у педагогічний лексикон міцно увійшло поняття інноваційна освітня технологія – сукупність форм, методів і засобів навчання, виховання та управління, об’єднаних єдиною метою; добір операційних дій педагога з учнем, у результаті яких суттєво покращується мотивація учнів до навчального процесу.

Процес створення кластерів – це не індивідуальна діяльність, а об’єднання учнів у групи, та залучення їх до розвитку вмінь та навичок роботи в команді, процесу важливого для розвитку співпраці.

Кластерний підхід використовується: як основа стимулювання інноваційної діяльності; як “магніт” для активізації навчальної діяльності учнів.

Урок – тренінг

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую автору розробки за корисний урок-тренінг! Завдяки колективній, тобто груповій роботі учнів на уроці можна досягти значних результатів, багато чого охопити. Дякую за висвітлення матеріалу!

  2. Дуже дякую за чудову можливість детальніше ознайомитися із методикою використання прийому “Кластер”. Матеріал корисний для розгляду. На багатьох уроках можна використовувати “Кластер”, що й покращить роботу учнів. Дякую.

  3. Дуже цікава розробка уроку-тренінгу. Ви доклали багато зусиль, щоб все чітко помістити в одній презентації. Зрозуміло, що опрацьовано багато методичної роботи. Мені ця ідея подобається. Я обовязково використаю у своїй роботі. Дякую.