Урок української літератури для 11 класу
Автор публікації
учитель української мови та літератури
Місце роботи: Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Кіровоградської області
Посада: Місце роботи: Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№6 Кіровоградської області
Мета уроку:дослідити історію написання кіноповісті О.Довженка «Україна в огні»; розкрити порушені автором проблеми;використовуючи елементи інтерактивного навчання, розвивати вміння аналізувати художній текст, рефлексувати і осмислювати його, розвивати навички самостійної роботи учнів із додатковою літературою;розкрити бачення письменником долі народу, культивувати пам»ять про героїчні і трагічні сторінки Історії України, виховувати повагу до людей воєнного покоління.
Вікно перегляду документа
Вас можна назвати учителем-творцем, який гармонійно поєднує ремесло і творчість: нестандартність роботи, артистизм, поетичність мови, талант у спілкуванні з дітьми. Урок цікавий, дякую.
Можу погодитись із колегою у тому, що методичне напрацювання у структурі уроку бажає кращого. Запропоновані методи роботи вважаю ефективними та цікавими. Дякую за публікацію!
На уроці йде постановка проблемного питання, а , отже, діти проведуть дослідження твору. Вчитель використовує багатий арсенал методів, які сприяють кращому засвоєнню теми уроку. Рольова гра переходить у дискусію “Займи позицію”. Дослідження вдалося.
Шановна Валентино Володимирівно! Ваш урок за творчістю О.Довженка дуже насичений біографічними та творчими сторінками письменника. На уроці Ви використовували інтерактивні методи та технології роботи ,а саме: проблемне запитання, асоціативний кущ, етимологічна хвилинка, рольова гра, метод ” Мікрофон”,рефлексія у формі “Коло ідей” тощо.Цікавий та нестандартний урок Ви провели. Але Ви порушили вимоги щодо написання конспекту. У Вас весь матеріал уроку в актуалізації. Так не може бути.А де оцінювання роботи учнів? У Вас ніби є етапи уроку, але не так, як у вимогах. Необхідно більше творчості: робота в групах, проведення вікторини, будь-якого виду літературного диктанту, якоїсь гри за змістом твору. Тоді урок запам’ятається учнями на все життя.Хіба є такий тип уроку? А чому епіграф не на початку уроку? Але за урок я вдячна.