mail@urok-ua.com

Урок розвитку зв’язного мовлення. Вчимося описувати. Твір з елементами опису на основі власних спостережень. Калина під моїм вікном.

Урок складається з електронної презентації, сторінки, що розроблена для учнів та конспекту уроку. Особливо вагомим є самооцінка своєї роботи учня на уроці.

Конспект

Сторінка учня

Презентація

 • : Мельник Тетяна Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : спеціалізована школа № 115 ім. І.Огієнка м. Києва
 • Kalin
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
481

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Цікавий, змістовний урок, який направлений на патріотичне виховання учнів. Вчитель продумала всі етапи уроку. Презентація яскрава, гарно прокоментовано всі види роботи. Зауваження лише до слайду 6 – багато тексту, дрібний шрифт, заважають сприймати матеріал. “Сторінка для учнів” – чудове рішення, запозичила для себе. Дякую!

 2. Познайомилася з вашим конспектом уроку. Його зміст цікавий, пізнавальний і виховний. Даний урок спрямований на розвиток мови, пам’яті, уваги, інтересу до навколишнього світу. Ваш матеріал буде цікавий багатьом вчителям.

 3. Дуже змістовна і послідовна робота. Гарно і влучно використаний народознавчий матеріал. Важлива словникова робота. І не менш важливе патріотичне спрямування уроку. А ідею “Сторінка для учня” я вже запозичила у вчительки із попередніх розробок.))