mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: «Вклонімося, тобі Кобзарю»

Хто не шанує видатних людей свого народу,
Той і сам не вартий пошани.
М. Рильський

Мета виховної години: Розширити знання дітей про творчість Т.Г. Шевченка – поета і художника; вчити виразно, з правильною інтонацією читати вірші Т. Г. Шевченка і про Шевченка, співати пісні; виховувати у дітей через образне слово і музику почуття любові до України, свого народу, рідної мови.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
73

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Змістовна розробка,яка насичена різноманітними завданнями,добре що даний захід супроводжувався інсценізацією та презентацією. Думаю що поставленні цілі були в повному обсязі реалізовані.

  2. Захід є насиченим та змістовним. Я думаю, що за цим сценарієм вчителю вдалось реалізувати задумане. Така виховна робота приносить неабияке задоволення усім учасникам. Дякую!

  3. У кожній школі чи не перше місце за вагомістю посідають заходи про Тараса Шевченка. Дітям необхідно ознайомитись із його життям, а також із поезією та живописом. Я вважаю, що використання інсценізацій на такому заході буде дуже доречним. А Ваша презентація сподобалась, адже на ній висвітлена необхідна інформація для проведення такого заходу, що є цікавою та доступною для сприйняття. Дякую!