mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: «Вклонімося, тобі Кобзарю»

Хто не шанує видатних людей свого народу,
Той і сам не вартий пошани.
М. Рильський

Мета виховної години: Розширити знання дітей про творчість Т.Г. Шевченка – поета і художника; вчити виразно, з правильною інтонацією читати вірші Т. Г. Шевченка і про Шевченка, співати пісні; виховувати у дітей через образне слово і музику почуття любові до України, свого народу, рідної мови.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
98

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Робота вчителя сподобалась. І презентація, і розробка заходу заслуговують на увагу колег. Інсценізації потребують значної підготовки, але результат того вартий. Дякую!

  2. Змістовна розробка,яка насичена різноманітними завданнями,добре що даний захід супроводжувався інсценізацією та презентацією. Думаю що поставленні цілі були в повному обсязі реалізовані.

  3. Захід є насиченим та змістовним. Я думаю, що за цим сценарієм вчителю вдалось реалізувати задумане. Така виховна робота приносить неабияке задоволення усім учасникам. Дякую!

  4. У кожній школі чи не перше місце за вагомістю посідають заходи про Тараса Шевченка. Дітям необхідно ознайомитись із його життям, а також із поезією та живописом. Я вважаю, що використання інсценізацій на такому заході буде дуже доречним. А Ваша презентація сподобалась, адже на ній висвітлена необхідна інформація для проведення такого заходу, що є цікавою та доступною для сприйняття. Дякую!