Виховний захід присвячений Дню Гідності та Свободи
Місце роботи: ЗОШ І – ІІІ ст. с. Уладівське, Калинівський район, Вінницька область
Виховний захід присвячений Дню Гідності та Свободи
Виховання патріотизму та національної самосвідомості – справа вкрай необхідна і дуже непроста. Як показує досвід багатьох країн, саме почуття національної гідності сприяло їх швидкому розвитку. Формування національної самосвідомості являє собою систему, що створювалася протягом віків самим народом. Це система поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв, покликаних формувати світогляд та цілісні орієнтації підростаючого покоління, передавати національний досвід, надбання попередніх поколінь. Вивчачи історію України і аналізуючи суспільні процеси, організатори заходу намагалися визначити, яке суспільне явище залишило найглибший слід в історії українського народу, зумовило глибокий вплив на формування національного характеру. Без сумніву, одними із таких факторів були боротьба козацтва, Перша та Друга світова війна, війна в Афганістані. Має непересічне значення й те, що ми, педагоги, повинні не лише знати й знайомити підростаюче покоління з минулим, а й проводити аналогії з сучасним.
Основною метою виховного заходу є формування національно свідомих громадян України, творче продовження в сучасних умовах звитяги, вироблення в кожного учня, присутнього на заході, прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця – патріота.
Ознайомити учні з минулими і сучасною війнами; через поезію і пісні донести до їхніх сердець основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорсткість; виховувати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати; виховувати свідому любов до Батьківщини, сприяти пробудженню національної свідомості, гордості за свій народ; пробуджувати позитивні почуття і викликати засудження аморального, антигуманного; виховувати в учнів усі якості громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави.
Виховний захід
Масштабна робота яка включає велику кількість пісень, віршів, відео,презентацію, плакати. Автор висвітлює хронологію подій нашої держави : Запорізька Січ, бій під Крутами, Майдан, бої на Сході. Емоції зашкалюють: сум і розпач огортає від інсценізації зустрічі солдата з нареченою та їх останнього в житті вальсу. Захід пройнятий патріотизмом і вірою в перемогу. Дякую, Ліно Андріївно за чудову роботу!!!