mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу до Дня Гідності України

Виховний захід присвячений Дню Гідності і Свободи України.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Тема заходу важлива та актуальна. Підібраний матеріал є доступним для учнів різних класів. Добре, що поєднується словесна інформація з відеофільмом. Дякую за зворушливі поетичні рядки.

  2. Для кожного із нас є свій “тихий куточок”, але дуже хочеться , щоб цю тишу ніхто не порушував. Віршовані рядки спонукають і дітей, і дорослих до глибоких роздумів над долею Батьківщини. Бажаю усім миру та злагоди!

  3. Змістовний та актуальний виховний захід. Підібрані гарні, милозвучні вірші. Сподобалось що запропонований захід невеликий, що не дасть занудьгувати учням і приверне їхню увагу до цих важливих подій що відбувалися і відбуваються в нашій державі.

  4. Юлія Сергіївна, дякую вам за змістовний , а головне сучасний сценарій виховного заходу. Використаний матеріал новий та легко зрозумілий навіть для учнів початкових класів.Тему заходу було висвітлино чітко і доступно кожному. Особливо дякую за вірш “Без імен”

  5. Тема є важливою та близькою кожному українцеві. Учні повинні проникнутися піднятими питаннями. Гарно представлено історичний матеріал. Вірші заходу повністю відповідають вказаній темі. Думаю, що ніхто з учасників заходу не залишиться байдужим, бо Батьківщину люблять за те, що вона наша. Дякую!