Віршовані загадки до уроків інформатики
Автор публікації
Місце роботи:
Авторські віршовані загадки(виконавець, спрайт, Скретч, скрипт). Можливо використовувати на уроці в процесі актуалізації опорних знань або в позакласній роботі з даного предмета.
Доволі цікаве напрацювання! Дякую Вам за творчість! Не зупиняйтесь на досягнутому та висвітлюйте свої матеріали, якими можна зацікавити і колег, і учнів! Дякую!
Зараз проходимо Скретч в 6, 7 класах обов’язково використаю. Дякую за авторські загадки, за творчість! “Краткость – сестра таланта”, хороша крилата фраза, якраз для вас, Олено Олександрівно.
Лірик й інформатик в одній особі вчителя – це просто чудово! Дякую Вам, Олено Олександрівно, за креатив!!! Віршовані загадки можна використовувати на всіх етапах навчально-виховного процесу, оскільки вони є мотиваторами для школярів.
Олено Олександрівно, Ви молодець, що складаєте такі незвичні загадки. Містячи в собі елемент гри, що збуджує уяву того, хто має відгадати, загадки захоплюють дітей і виконують пізнавальну та розвиваючу функції. Продовжуйте в такому ж дусі! Успіхів та натхнення!
Дуже мотиваційні вірші у Вас вийшли, Олено Олександрівно! На мій погляд, такі вправи, як загадки, можна використовувати як на початку уроку – для мозкового штурму, так і наприкінці – для узагальнення отриманих знань. Тому дуже актуально, дякую!