Віршовані загадки до уроків інформатики

Автор публікації
Автор матеріалу: Віршовані загадки до уроків інформатики
Посада:
Місце роботи:

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Авторські віршовані загадки(виконавець, спрайт, Скретч, скрипт). Можливо використовувати на уроці в процесі актуалізації опорних знань або в позакласній роботі з даного предмета.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Доволі цікаве напрацювання! Дякую Вам за творчість! Не зупиняйтесь на досягнутому та висвітлюйте свої матеріали, якими можна зацікавити і колег, і учнів! Дякую!

  2. Зараз проходимо Скретч в 6, 7 класах обов’язково використаю. Дякую за авторські загадки, за творчість! “Краткость – сестра таланта”, хороша крилата фраза, якраз для вас, Олено Олександрівно.

  3. Лірик й інформатик в одній особі вчителя – це просто чудово! Дякую Вам, Олено Олександрівно, за креатив!!! Віршовані загадки можна використовувати на всіх етапах навчально-виховного процесу, оскільки вони є мотиваторами для школярів.

  4. Олено Олександрівно, Ви молодець, що складаєте такі незвичні загадки. Містячи в собі елемент гри, що збуджує уяву того, хто має відгадати, загадки захоплюють дітей і виконують пізнавальну та розвиваючу функції. Продовжуйте в такому ж дусі! Успіхів та натхнення!

  5. Дуже мотиваційні вірші у Вас вийшли, Олено Олександрівно! На мій погляд, такі вправи, як загадки, можна використовувати як на початку уроку – для мозкового штурму, так і наприкінці – для узагальнення отриманих знань. Тому дуже актуально, дякую!