mail@urok-ua.com

Віршовані загадки до уроків інформатики

Авторські віршовані загадки(виконавець, спрайт, Скретч, скрипт). Можливо використовувати на уроці в процесі актуалізації опорних знань або в позакласній роботі з даного предмета.

 • : Дацишина Олена Олександрівна
 • : Вчитель інформатики
 • : Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №2 м. Покров Дніпропетровської області"
 • загадки
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
134

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

4 коментарів

 1. Зараз проходимо Скретч в 6, 7 класах обов’язково використаю. Дякую за авторські загадки, за творчість! “Краткость – сестра таланта”, хороша крилата фраза, якраз для вас, Олено Олександрівно.

 2. Лірик й інформатик в одній особі вчителя – це просто чудово! Дякую Вам, Олено Олександрівно, за креатив!!! Віршовані загадки можна використовувати на всіх етапах навчально-виховного процесу, оскільки вони є мотиваторами для школярів.

 3. Олено Олександрівно, Ви молодець, що складаєте такі незвичні загадки. Містячи в собі елемент гри, що збуджує уяву того, хто має відгадати, загадки захоплюють дітей і виконують пізнавальну та розвиваючу функції. Продовжуйте в такому ж дусі! Успіхів та натхнення!

 4. Дуже мотиваційні вірші у Вас вийшли, Олено Олександрівно! На мій погляд, такі вправи, як загадки, можна використовувати як на початку уроку – для мозкового штурму, так і наприкінці – для узагальнення отриманих знань. Тому дуже актуально, дякую!